Jūsų privatumas mums labai svarbus, o apačioje paaiškintaūsų informacijos saugomos politika bei kokią informaciją iš Jūsų renkame ir ką su ja darome

Jūsų informacija

Jums užsiregistravus bet kokioms mūsų paslaugoms, Jūsų patogumui bei dėl teisinių priežasčių paprašysime pateikti savo kontaktinę informaciją. Jei norite mums padėti, mes turime turėti kiek įmanoma daugiau informacijos, kad galėtume išspręsti kilusią problemą. Jums apsilankius svetainėje mes, naudodamiesi Google Analytics, renkame tam tikrą informaciją, t.y jūsų buvimo vietą, naršyklės versiją, IP adresą, ekrano rezoliuciją, operacinės sistemos palaikymą. Tai darome tam, kad teiktume patogiausią svetainės naudojimąsi visiems savo lankytojams. Mūsų svetainės saugoma SSL (angl. Secure Sockets Layer) ir yra patikrinta Equifax. Taip siekiame išvengti šnipinėjimo mūsų svetainėje. Tiesiog ieškokite spynelės ženklo ir įsitikinkite patys.

Kaip naudojama Jūsų informacija

Mokėjimo tikslams ir siekdami pateikti patogią ir tikslingą pagalbą.
- Norėdami su jumis susisiekti ir pranešti apie specialius pasiūlymus, bendruosius pranešimus ir naujienas.Prašome atkreipti dėmesį, kad galite reguliuoti šių laiškų gavimą, sekdami instrukcijas el. pašto apačioje.
- Siekdami gerinti mūsų paslaugas ir paslaugų rinkodarą. Tai galėtų būti jūsų demografinės vietos naudojimas, siekiant pagerinti mūsų svetainės tikslingumą ir pritaikyti jš jūsų vizitui.

Mes NIEKADA neteiksime jūsų asmeninės asmeninės informacijos niekam kitam, išskyrus teisėsaugos prašymu ir tik joms sutikus šią informaciją naudoti pagal paskirtį.

Jūsų asmeninė informacija su mumis yra saugi ir yra saugiai užšifruotas naudojant SSI. Mūsų paslaugos neteikiamos jaunesniems nei 13, metų asmenims, o mes niekuomet tyčia nekaupsime informacijos apie asmenis, neturinčius 13 metų.

Slapukai

Slapukas (angl. Cookie), tai mažas teksto failas, saugomas vartotojo kompiuteryje įrašų saugojimo tikslais. Šioje svetainėje mes naudojame slapukus. Slapukuose saugomos informacijos nesusiejame su asmeniškai identifikuojama informaciją, kurią pateikiate mūsų svetainėje. Naudojame tiek sesijos ID, tiek ilgalaikius slapukus. Sesijos slapukus naudojame tam, kad jums būtų lengviau naršyti mūsų svetainėje. Sesijos ID slapukas baigia galioti jums uždarius naršyklę. Tuo tarpu ilgalaikis slapukas išlieka jūsų kietajame diske ilgą laiką, panašiai kaip slapukai, naudojami mūsų partnerystės programose. Ilgalaikius slapukus galite pašalinti, sekdami nurodymų, peteiktų jūsų internetinės naršyklės.

Prisijungimo failai

Kaip pasakytina apie daugelį svetainių, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją ir joje kaupiame prisijungimo failus. Ši informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), nurodos / išėjimo puslapius, operacinę sistemą, datos/laiko spaudą ir lankytinus puslapius. Šią, individualių vartotojų neidentifikuojančią, informaciją naudojame analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti vartotojų veiksmus svetainėje ir kaupti bandrą demografinę informaciją apie vartotojus. Šios automatiškai renkamos informacijos nesiejame su asmeniškai identifikuojama informacija. IP adresai yra susiję su asmeniškai identifikuojama informaciją, kad būtų išvengta piktnaudžiavimo ir šis būtų blokuojamas nuo tolimesnio naudojimosi mūsų paslaugomis. Naudojamės trečiosios šalies stebėjimo paslauga, pasitelkiančia slapukus ir failus sekti ne asmeniškai identifikuojančią informaciją apie mūsų svetainės lankytojus, naudojantis ir apimties statistikos užpildu, siekiant nustatyti, kaip mūsų vartotojai naršo po mūsų svetainę ir sužinoti, kiek vartotojų naudojasi mūsų paslaugomis demografiškai. Mes naudojame jūsų pateikiamą informaciją apie save ar kitus tam, kam ji ir skirta. Tai gali apimti paslaugų, tokių kaip registracijos, el. pašto ar forumo administracimą, arba susisiekimą su Jumis. Savo nario profilyje jūs galite atsisakyti gauti papildomą pranešimą. Šia informacija nesidaliname su kitomis šalimis.

Apklausos

Naudodamiesi mūsų nemokamomis paslaugomis, galite būti paprašyti dalyvauti mūsų periodiniuose vidaus tyrimuose, rengiamuose Jūsų Įmonės, kad būtų nustatyti jūsų asmeniniai interesai. Šios apklausos yra savanoriškos. Duomenys, surinkti apklausų metu, bus naudojami tik siekiant pagerinti mūsų produktų ir paslaugų kokybę ir niekuomet nebus atskleisti trečiosioms šalims.

Komunikacija svetainėje

Gavę el. laišką, naudojamės tam skirtais el. pašto adresais, kad atsakytume į jūsų užklausą. Tokie el. pašto adresai nenaudojami jokiems kitiems tikslams ir nesidalijami su kitomis šalimis. Pateikdami kontaktinę informaciją Jūsų Įmonei, galite nurodyti savo pasirinkimą, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų susisiekta arba pažymėti, kokios informacijos nepageidautumėte. Pateikdami kontaktinę informaciją Jūsų Įmonei, galite nurodyti savo norimus profilio puslapio pasirinkimus tam, kad dalyvautumėte Jūsų įmonės naujienose. Pateikdami užsakymą mūsų svetainėje ir mokėdami per PayPal, gausite patvirtinimo laišką į savo el. paštą.

Naujienlaiškis

Mes jums suteikiame galimybę "įsitraukti" ir "pasišalinti" iš mūsų naujienlaiškio bet kurio metu. Mūsų naujienlaiškis išsiunčiama kiekvieną mėnesį, tad jame tikrai bus apstu daug naudingos informacijos ir pasiūlymų. Jei nusprendžiate, jog daugiau nebenorite gauti mūsų naujienlaiškio ir reklaminių pranešimų, galite bet kuriuo metu to atsisakyti.

Dalijimasis informacija ir atskleidimas

Iš svetainės lankytojų renkame informaciją, naudodamiesi Google Analytics. Šia informacija naudojamės, siekdami geriau projektuoti mūsų svetainę ir teikiamas paslaugas. Ši informacija niekuomet nėra atskleidžiama trečiosioms šalims. Mes nesiejame bendrų naudotojo duomenų su asmeniškai identifikuojama informacija.

Asmeniškai identifikuojanti informacija

Jūsų Įmonė nesidalija, parduoda, išnuomoja ar keičiasi asmeniškai indentifikuojančia informacija su trečiosiomis šalimis. Mes niekada nenaudojame ar platiname mums internetu suteiktos asmeniškai identifikuojamos informacijos būdais, nesusijusiais su įvardintaisiais privatumo politikos skirsnyje taip pat nesuteikdami galimybės atsisakyti arba uždrausti tokį naudojimą.

Kaip galite gauti prieigą prie/koreguoti savo informaciją

Galite prieiti prie visos savo asmeninės informacijos, kurią mes renkame prisijungdami prie jūsų slaptažodžiu apsaugotos Jūsų Įmonės sąskaitos ir pasirinkdami atnaujinti "Mano duomenys" Šią procedūrą naudojame tam, kad geriau apsaugotume jūsų informaciją. Jūs taip pat galite ištaisyti faktines klaidas jūsų asmeniškai identifikuojamoje informacijoje, nusiųsdami pranešimą, aiškiai rodantį klaidą. Norėdami apsaugoti jūsų privatumą ir saugumą, mes taip pat imsimės pagrįstų priemonių, kad jūs turętumėte patikrinti savo tapatybę prieš suteikiant prieigą ar atliekant pataisymus.

Konkrečios sąlygos

Laišką, perduodamą mūsų paslaugomis, Jūsų Įmonė laiko privačiu susirašinėjimu tarp siuntėjo ir gavėjo. Mes nestebėsime, neredaguosime ar atskleidime vartotojo privataus bendravimo turinio, jei to nereikalaus įstatymas arba teisinis procesas, esant reikmei reaguoti į pretenzijas, kad toks turinys nusižengia trečiųjų šalių teisėms arba Jūsų Įmonės nuosavybei. Naudodamiesi šia paslauga, sutinkate, kad siųsti ir gauti žinutes, atitikti techninius tinklų jungimo, paslaugų apribojimo arba kitus techninius reikalavimus, yra ir gali būti reikalaujamas el. laiškų komunikacijos techninis apdorojimas. Naudodamiesi šia paslauga pripažįstate ir sutinkate, kad Jūsų Įmonė nepritaria bet kokiam vartotojų komunikacijos turiniui ir nėra atsakinga už bet kokį neteisėtą, puolantį, nešvankų, vulgarų, gasdinantį, užgaulų šmeižiantį, arbakitaip nepriimtiną turinį ar turinį, pažeidžiantį arba galintį pažeisti kito intelektinę nuosavybę ar teises.

Teisinė informacija

Mes pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalaujama pagal įstatymą arba mes manome, kad atskleidimas yra reikalingas apsaugoti mūsų teises, ir / ar laikytis teismo proceso, teismo nutarties ar juridinio proceso pateikiamo mūsų svetainėje.

Saugumas

Jūsų asmeninė sinformacijos saugumas mums itin svarbus. Mes vadovaujamės bendrai priimtais pramonės standartais, kad apsaugotume mums pateiktą asmeninę informaciją. Joks metodas nėra 100% saugus, tačiau mes imamės visų priemonių, kad apsaugotumėme jūsų informaciją. Mūsų svetainė, o taip pat ir jūsų informacija yra apsaugota SSL. Taigi, kol mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemonei jūsų informacijai apsaugoti, visiško jos apsaugojimo garantuoti, deja, negalime.

Nuorodos į kitas svetaines

Šiame tinkle yra nuorodų į kitas svetaines, kurios yra nekontroliuojamos Jūsų Įmonės. Atkreipkite dėmesį, kad mes, Jūsų Įmonė, nesame atsakingi už privatumo praktiką kitose vietose. Skatiname jus žinoti, kad palikę mūsų puslapį paskaitytumėte ir kiekvienos svetainės, renkančios asmeniškai identifikuojamą informaciją, privatumo taisykles. Būtent šie privatumo teiginiai galioja tik šioje svetainėje surinktai informacijai.

Pakeitimai šiam privatumo patvirtinimui

Jei mes nuspręsime keisti mūsų privatumo politiką, pakeitimus paskelbsime šiame Privatumo politikos pagrindiniame puslapyje ir kitose priimtinose vietose, kad susipažintumėte su nauja informacija. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šį privatumo patvirtinimą, tad prašome dažnai jį sekti. Atlikus bet kokius esminius pokyčius, jūs būsite informuoti. Jei turėsite daugiau klausimų, nedvejodami siųskite savo klausimus.