Serverių talpinimo paslaugas teikianti UAB „x24“ įkurta 2010-aisiais. Esame subūrę patyrusių specialistų komandą, kuri Jums gali pasiūlyti tik aukščiausios kokybės serverių talpinimo paslaugas.

Rekvizitai:

UAB x24
Įm. kodas: 302518820

El. paštas: info@x24.lt

UAB Paysera LT
Banko sąskaita: LT603500010001018326

Kodėl mes?

• Nuolat investuojame į įrangos diegimą ir jos atnaujinimą;
• Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais;
• Naudojame serverius su NVMe diskais, kurie suteikia galimybę turėti ypatingai greitus ir stabilius serverius;
• Serverius kolokuojame Lietuvos, Vokietijos, Prancūzijos, Anglijos, Amerikos, Norvegijos ir Švedijos duomenų centruose;
• Serverius nuolat atnaujiname, siekdami taikyti naujausias ir pažangiausias technologijas;
• Pirmieji, Lietuvoje pasiūlę unikalią internetinių radijų sistemą.
• Pirmieji, Lietuvoje pasiūlę SSD hostinga.
• Pirmieji, Lietuvoje pasiūlę super greita NVMe hostinga. Ypatingai greitus serverius!

Atsižvelgdami į tai, kad daugelis x24.lt paslaugų vartotojų turi išmaniuosius telefonus, įdiegėme programas ir jas pritaikėme prie unikalios „išmaniesiams“ sistemos. Kai klientai į konsultantus kreipiasi ne darbo laiku (vakarais, naktimis, savaitgaliais), programa automatiškai informuoja visus budinčius x24.lt administratorius – jie gali operatyviai reaguoti į Jūsų problemas, atsakyti į iškilusius klausimus bei suteikti kvalifikuotą pagalbą.

Įdiegėme pažangiausias sistemas, leidžiančias dirbti ir su klientais bendrauti paprasčiau. Naujosios sistemos suteikia galimybę Jums paslaugomis naudotis paprastai, sklandžiai bei efektyviai.

Patikimas ir unikalias paslaugas teikiame už ypač patrauklią kainą – to negali pasiūlyti nė vieni kiti analogiškų paslaugų tiekėjai! Visos x24.lt teikiamos paslaugos yra automatizuotos, todėl Jūsų užsakymus vykdome iš karto, vos tik gavę mokėjimą. Atsiskaityti už paslaugas galima per visų Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemas, bei „PayPal“.

Klientus džiuginame akcijomis ir nuolaidomis, partnerystės programomis, siūlome nestandartines, inovatyvias paslaugas – pateisiname Jūsų lūkesčius ir išpildome pageidavimus. Tobulėjame drauge su kiekvienu iš Jūsų!